Płytki

Ceramika Paradyż
Opoczno ceramika

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych materiałów do pokrycia ścian i podłóg w domach. Nasz asortyment budowlany oferuje szeroką gamę produktów dzięki którym podczas remontu zapewnisz nowoczesny oraz niepowtarzalny wystrój wnętrz. Współpraca z popularnymi firmami gwarantuje najwyższą jakość płytek.

Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych materiałów do pokrycia ścian i podłóg w domach, mieszkaniach, miejscach publicznych a nawet na zewnątrz. Są praktyczne i trwałe, a ilość dostępnych u nas rodzajów i wzorów sprawia, że wpasują się w one w każdą przestrzeń.

Przykładowa inspiracja dla płytek ceramicznych
0
Zadowolonych
klientów
0
Sprzedanych
płytek
0
Ukończonych
domów

KOLEKCJA CEMENTO

Beton nie jest już tylko solidnym fundamentem, lecz wyszukanym materiałem dekoracyjnym wnętrz w industrialnych i futurystycznych aranżacjach. Będąc odzwierciedleniem postępu cywilizacyjnego i technicznego, stał się symbolem nowego stylu, w którym to minimalizm jest wyznacznikiem niezwykle prostej, wręcz ascetycznej elegancji. Kolekcje z segmentu CEMENTO to wariacje pomysłów z betonem w roli głównej, odwzorowanym na płytkach w wielu odcieniach – szarości, ale i bieli, kremu, kawy, grafitu oraz czerni.

KOLEKCJA WOOD

Drewno jest materiałem super uniwersalnym. Mimo iż kojarzy się z klasycznym naturalnym wnętrzem, w efektowny sposób komponuje się z każdym stylem aranżacji. Segment WOOD u naszych partnerów zawiera kolekcję płytek odzwierciedlających naturalne usłojenia i wybarwienia, a także odcienie charakterystyczne dla wielu szlachetnych gatunków drewna. Jest to idealna propozycja dla tych którzy nawiązują współpracę z naszymi składami budowlanymi. Budowa domu razem z naszą firmą zapewni Tobie poczucie harmonii, spokoju i komfortu.

KOLEKCJA STONE

Kamień mocno związany jest z klasycznym stylem, jak żaden inny materiał w efektowny sposób dopełnia współczesny design. Kolekcje płytek wchodzące w skład segmentu STONE odwołują się do kamienia w sposób szczególny, zgodny ze starożytną zasadą twórczego odwzorowywania. Wszystkie materiały budowlane jakie oferujemy idealnie wpisują się w nowoczesne trendy i są używane podczas stosowania nowoczesnego budownictwa.