Okna i żaluzje

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko okna z PCV, ale także nowoczesne rozwiązania z aluminium. Bezpieczeństwo i funkcjonalność to najważniejsze cechy użytkowe naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, by okna i drzwi jakie oferujemy klientom charakteryzowały się najlepszymi współczynnikami izolacji termicznej i akustycznej.

Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów pozwala nam produkować okna i drzwi odporne na działanie warunków atmosferycznych. Szyby zespolone termoizolacyjne, jakie są stosowane w oknach, pozwalają na znaczne zredukowanie strat ciepła w zimie (co daje dużą oszczędność na rachunkach za ogrzewanie), w lecie zaś ograniczają dopływ ciepła do pomieszczenia, co z kolei pozwala ograniczyć używanie klimatyzacji.

okna dostepne w naszej ofercie
przekrój szyby w naszych oknach

We wszystkich rodzajach okien szyba zespolona to jeden z kluczowych elementów składowych. Szeroki zakres naszej oferty przeszkleń umożliwia właściwy dobór pakietu do wymagań klienta. Jest to o tyle ważne, że szkło może polepszyć Twoje okno na wiele sposobów poprzez wpływ na:

  • Zredukowanie poziomu hałasu
  • Zatrzymanie ciepła we wnętrzu budynku
  • Bezpieczeństwo w przypadku rozbicia
  • Ograniczenie szkodliwych promieni

Szeroki zakres naszej oferty przeszkleń umożliwia właściwy dobór pakietu do wymagań klienta.

Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki
Benjamin Franklin

Zadzwoń

Andrzej Biniakowski - stolarka otworowa

68 347 38 87

andrzej@matexbis.com.pl