Materiały Wykończeniowe

Budynek Hurtowni Matex

Matex - Kompleksowo dla branży budowlanej

Rynek budowlany zmienia się w bardzo dynamicznym tempie. Stale jest rozwijany, wzbogacany o kolejne innowacje które poprawiają warunki oraz sposoby przeprowadzania remontów. Obserwujemy rynek budowlany od blisko 20 lat i doskonale wiemy, że wspierając Klienta pomagamy zbudować jego przyszłość. Z tego powodu konsekwentnie tworzymy spółkę Matex która dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane. Zapewniamy wszystko co jest potrzebne do zbudowania domu od podstaw.

Malowanie ścian - akcesoria Malarskie

Akcesoria Malarskie

Dzięki nam żaden remont nie będzie straszny. Z własnego doświadczenia wiemy jak kłopotliwe może być malowanie - z tego względu proponujemy Państwu profesjonalne akcesoria malarskie takich firm jak Kaem, Tesa i Dolphin. Dzięki nim bez problemu oddzielisz wybrane elementy ściany i udekorujesz ściany w taki sposób jaki sobie zaplanowałeś. Wiem doskonale jak trudno uzyskać żądany kolor, dlatego oferujemy komputerowe mieszanie farb i tynków. Dzięki współpracy ze znanymi firmami (Ceresit, Beckers, Mapei, Tikkurila) każdy remont przebiegnie pomyślnie.

Tynki i Farby

Współpracujemy z takimi markami jak Ceresit, Beckers, Mapei oraz TIKKURILA  - zapewniamy tym samym stuprocentowe zadowolenie naszych klientów.

Komputerowy mieszalnik

Jeśli planujemy remont mieszkania – bez względu na to, czy będzie to remont generalny, czy tylko drobne odświeżenie wnętrz – z pewnością nie ominie nas malowanie. Nadanie ścianom nowego koloru – choć nie jest ani zbyt kosztowne, ani bardzo czasochłonne – potrafi diametralnie wpłynąć na wystrój naszych pomieszczeń.

Tynki i Farby - Ceresit tikkurila beckers mapei
Płyta kompozytowa jako materiał do wykończenia ścian

Kompozyt - nowoczesny materiał ścienny

Płyty ścienne firmy Quartec posiadają doskonałe cechy wytrzymałościowe i odpornościowe. Kompozyty celulozowo (włókno) cementowe to produkt wpisujący się w najnowsze trendy w budownictwie. Dostępne są dwa rodzaje płyt elewacyjne i wewnętrzne. Podobnie jak do płyt typu gips-karton (regips) idealnie współgrają z nowoczesnym stylem wykończenia wnętrz.

Płytki

Ceramika w domu od zawsze świetnie łączy się z nowoczesnym designem jak i klasycznymi motywami. Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych materiałów ściennych - ich różnorodność odda niemal każde cechy charakteru klienta tworząc niespotykane połączenia oddające w 100% upodobania klienta. W ofercie posiadamy płytki wiodących marek takich jak Opoczno i Paradyż.

Płtyki opoczno