Inwestycje

Są nieodzowną częścią rozwoju każdej firmy. Projekty w których bierzemy udział nie tylko są jednymi z najnowocześniejszych w Polsce ale również jednymi z większych. Korzystając z naszych usług inwestujesz w wiedzę i doświadczenie niezbędne do przeprowadzenia wszelkich prac w ramach Twojego projektu.

Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki
Benjamin Franklin

NASZE OSTATNIE PROJEKTY

Budowa hali magazynowej

Podstawą każdego przedsiębiorstwa jest miejsce do magazynowania. Doskonale przeprowadzony wywiad wstępny oraz zaplanowany projekt pozwolił stworzyć idealne miejsce do przechowywania produktów naszego klienta. Odpowiednia konstrukcja stalowa zapewni odpowiednią wytrzymałość dachu i zapewni długoletnią ochronę.

Place utwardzone

Utwardzone place są idealnym podłożem pod wszelkie prace konstrukcyjno budowlane. Utwardzenie gruntu na działkach budowlanych zaliczane jest do urządzeń budowlanych - urządzeń technicznych związanych z obiektem budowlanym, zapewniających możliwość użytkowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem (np. przejazdy, place postojowe, place pod śmietniki). Projekt został zrealizowany w Poznaniu.

Place utwardzone

Utwardzone place są idealnym podłożem pod wszelkie prace konstrukcyjno budowlane. Utwardzenie gruntu na działkach budowlanych zaliczane jest do urządzeń budowlanych - urządzeń technicznych związanych z obiektem budowlanym, zapewniających możliwość użytkowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem (np. przejazdy, place postojowe, place pod śmietniki). Projekt został zrealizowany w Poznaniu.

Domy o podwyższonym standardzie energooszczędności

Tzw. Dom pasywny jest to standard wznoszenia obiektów budowlanych, który wyróżniają bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnętrznych oraz zastosowanie szeregu rozwiązań, mających na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji. Projekt jest aktualnie realizowany w miejscowości Adamowo koło Wolsztyna.

Zadzwoń

Piotr Rogozinski - dział Inwestycji

68 347 38 87

piotr@matexbis.com.pl