Drzwi i Bramy

Bramy i drzwi hormann
Drzwi porta

Eleganckie drzwi do każdego wnętrza

W naszej obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie wkomponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki. Jak na prawdziwych fachowców od drzwi przystało, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i upodobaniom, oferując szeroki wachlarz profesjonalnych produktów. Dajemy Ci również duży wybór w kwestii przeszklenia drzwi.

Bogata oferta drzwi zewnętrznych

Drzwi wejściowe do domu stanowią swoistą barierę przed niebezpiecznymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, których z oczywistych powodów chcemy uniknąć. Najlepsze drzwi wejściowe ochronią nas zatem zarówno przed chłodem, jak i przed nieproszonymi gośćmi, zapewniając nam prywatność i bezpieczeństwo. Aby drzwi do domu spełniały swoją rolę w sposób należyty, muszą cechować się wyjątkowo wysoką jakością, wytrzymałością, muszą być wykonane z solidnych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Właśnie takie drzwi znajdują się w naszej szerokiej ofercie.

drzwi porta
Wizualizacja bramy hormann

Bramy garażowe

Współpraca z firmę Hörmann pozwoliła nam uzupełnić ofertę o bramy garażowe. Dzięki temu wyposażysz swój dom w nowoczesną technologię dzięki której nie tylko ułatwisz sobie codzienne czynności, ale również zadbasz o bezpieczeństwo.

  1. Niemiecka jakość marki - Wszystkie istotne komponenty są konstruowane i produkowane przez markę Hörmann. Gwarantuje to niemiecką dokładność i staranność całego procesu produkcji.
  2. Inteligentne rozwiązania zabezpieczające - nowoczesne nakładki ochronne na ramionach dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego.
  3. Trwałe i optymalne zabezpieczenie - bramy zostały wyposażone w mechanizm zabezpieczający przed ewentualną awarią systemu podnoszenia, dzięki temu podczas awarii brama jest chroniona przed opadnięciem.
  4. Innowacyjne ryglowanie zabezpieczające - jedyne w swoim rodzaju ryglowanie z zapadką obrotową stosowane w bramach uchylnych Hörmann dociska naroża płyty do ramy. Podważenie bramy jest praktycznie niemożliwe.
Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki
Benjamin Franklin

Zadzwoń

Andrzej Biniakowski - stolarka otworowa

68 347 38 87

andrzej@matexbis.com.pl